Tag : келвин клајн

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Модниот дизајнер Келвин Клајн прошета со 45 години помладото момче! (ФОТО)

Еспресо
77-годишниот моден дизајнер Келвин Клајн, неодамна прошета низ Беверли Хилс со 45 години помладото момче. Станувам збор за 32 годишниот модел Кевин Бејкер со кој...