36.8 C
Скопје
17:04 - 18 јуни, 2024

Ознака : келнерка

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Ѝ ОСТАВИЛ 1000 ДОЛАРИ БАКШИШ: Келнерка ја покажа пораката која ѝ ја напишал гостинот

И. Т.
Една келнерка сподели фотографија на социјалната мрежа „Reddit“ од порака што ѝ ја оставил гостин кој ѝ оставил бакшиш дури 1.000 долари. Како што објасни...