23.8 C
Скопје
08:32 - 24 јуни, 2024

Ознака : кели престон

СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Џон Траволта – Прв празник без мојата Кели

Еспресо
Поминаа четири месеци откако славниот актер Џон Траволта се збогува со сопругата Кели Престон, која во 58-та година од животот ја изгуби битката против ракот...