Ознака : КЕјти Клирли

Свет Слајдер Сцена

ФОТО: Се самоубил откако ја видел сопругата како се забавува со Леонардо Ди Каприо!

Васко Спасоски
Легендарниот американски актер и холивудски шмекер Леонардо Ди Каприо (45) е маж по кого жените ширум светот полудуваат. На неговото „мени“ се најдоа и многу...