14.8 C
Скопје
11:17 - 20 април, 2024

Ознака : Ендру Стерн

СветСлајдерСцена

ФОТО: Се самоубил откако ја видел сопругата како се забавува со Леонардо Ди Каприо!

Васко Спасоски
Легендарниот американски актер и холивудски шмекер Леонардо Ди Каприо (45) е маж по кого жените ширум светот полудуваат. На неговото „мени“ се најдоа и многу...