20.8 C
Скопје
02:11 - 18 јуни, 2024

Ознака : каубојка

Лајфстајл

Кои се најопасните сексуални пози?

Еспресо
При сексуалниот однос со партнерот треба да внимавате да не дојде до повреди, а некои од полунаведениве пози, иако се доста популарни, сепак тие се...