19.8 C
Скопје
01:28 - 18 јуни, 2024

Ознака : Катарина Јовановска

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ФОТО) КРАЛИЦА НА ЕВРОАЗИЈА 2021: Катарина Јовановска ја освои тутулата најфотогенична

Ј.К.Д
Во Анталија, Турција се одржа изборот за Кралица на Евроазија 2021 (Queen of Eurasia 2021), на кој нашата претставничка Катарина Јовановска ја освои тутулата за...