25.8 C
Скопје
09:35 - 24 јуни, 2024

Ознака : касапи

ЛајфстајлСцена

ЗАПОЗНАЈТЕ ГО СУПЕР ЗГОДНИОТ ПЕЈАЧ, син на пратеничка во македонското Собрание (ФОТО)

Igor
По предолга пауза на музичката сцена, згодниот пејач Шпат Касапи оваа година навистина се активираше. Од лани тој објави 5 песни, а последната песна која...