Ознака : картиер

Сцена

Сопругата на Мило во Њујорк се прошета во голем стил

Igor
Сопругата на црногорскиот претседател предизвика најголемо внимание за време на Генералното собрание на Обединетите нации. Лидија Ѓукановиќ, рака под рака со сопругот се појави дотерана...