22.8 C
Скопје
08:06 - 24 јуни, 2024

Ознака : каршлеуша

БалканСлајдерСцена

(ВИДЕО) ЕВЕ ШТО ПРАВИ ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША ВО ДУБАИ: „Ќе гори вечерва!“

Еспресо
Популарната српска пејачка во средата отпатува за Дубаи каде ќе одржи концерт вечерва.  Пејачката е во друштво на нејзиниот менаџер и долгогодишен пријател Зоран Бирташевиќ...