22.8 C
Скопје
00:32 - 18 јуни, 2024

Ознака : карфантин

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Анастасија Ражнатовиќ без грам шминка и прслук, објави селфи од карантин! (ФОТО)

Еспресо
Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ, ги послуша советите на Владата на Репубилка Србија и ги замоли своите следбеници да останат дома...