25.8 C
Скопје
09:37 - 24 јуни, 2024

Ознака : Калина Велковска – Кали

Наши ФациСлајдерСцена

МАКФЕСТ 2021: Калина Велковска – Кали со песната „4“ влезе во големото финале

И. Т.
Вчера вечер започна триесет и шестото издание на Фестивалот на музика „Макфест“, на отворената сцена поставена во спортско-рекреативниот центар „Аква бела ресорт“ во Штип. Честа...