20.8 C
Скопје
02:02 - 18 јуни, 2024

Ознака : како топло чоколадо

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

АНДРИЈА МИЛОШЕВИЌ СО СОПРУГАТА ОЧЕКУВААТ ПРИНОВА: Знам каков татко ќе бидам – како топло чоколадо!

M.Р.
Долгогодишната девојка на Андрија, Сандра, е бремена. Актерскиот пар  Александра Сандра Томиќ и Андрија Милошевиќ со нетрпение го очекуваат своето прво дете, кое го посакуваа...