19.8 C
Скопје
02:45 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јута

Народ гледаСлајдер

ФОТО | Монолит се појави и во Скопје, граѓаните збунети се прашуваат од каде тука!

Васко Спасоски
По монолитите во Јута, Калифорнија, Романија и Британија, верувале или не монолит се појави и во Скопје, поточно на улицата „Партизански одреди“… Се разбира дека...