36.8 C
Скопје
18:29 - 18 јуни, 2024

Ознака : Јулијана Величковска

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдерЧудесни жени

Јулијана Величковска: Понекогаш ми се чини дека не живеам во реалноста

Тони Димков
Пишувањето своја поезија и проза Јулијана Величковска прво го надгради со превод, уредување и издавање книги од други автори, а потоа внесе нова креација и...