Ознака : Јон Марков

Лајфстајл Сцена

Ех да имаш мајка како Аделина Тахири (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Пејачката од Скопје, Аделина Тахири, вчера го прослави првиот роденден на нејзиниот син. Преку Инстаграм, прекрасната Аделина објави нејзина слика со малиот Јон Марков од...