Ех да имаш мајка како Аделина Тахири (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката од Скопје, Аделина Тахири, вчера го прослави првиот роденден на нејзиниот син. Преку Инстаграм, прекрасната Аделина објави нејзина слика со малиот Јон Марков од плажа.

И двајцата изгледаат прекрасно, а пак Аделина напиша: “Фала му на Бога што те имам, честит првиот роденден животе на мама. Здравјето и среќата да бидат секогаш со тебе”.

Инаку, Јон е првото дете на Аделина Тахири и нејзиниот сопруг, македонскиот адвокат Сeрјожа Марков.

View this post on Instagram

🐆🐆🐆

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

View this post on Instagram

🌅🌅🌅

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

Слични објави

ВИЛИЈАМ НЕ ГО НАПРАВИ ТОА: Откако стана татко, Хари ѝ оддаде почест и на лејди Ди

Igor

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ангела Јакимовска: На финалето на Мис Европа беше забрането да има публика, а им забранија учество на девојките кои доаѓаат од ризичните земји

Еспресо

Во домот на Андрија Милошевиќ е ЕКСТРА ЗАБАВНО, ова е неговиот совет против досадата во домот (ВИДЕО)

Еспресо

Вака жешката навивачка на Милан се бори со коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Хрватската Мис Универзум во разрушен стан по земјотресот: Им помагам на пријателите! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

8 + 15 =

Слични објави

Дневен хороскоп за 13 април 2019, сабота

Igor

СЕКС, ДРОГА И ТУРНЕИ: Славниот пејач откри малку познати детали од неговиот живот

Igor

НАПРАВЕТЕ САМИ смеса која ќе го реши проблемот со СУВИ И ИСПУКАНИ СТАПАЛА

Igor

Испливаа детали од врската на Јелена Розга и 12 години помладиот белграѓанец

Igor

Се жени најпознатиот македонски готвач – НАСКОРО очекува и дете

Igor

Северина заработи тужба од судијката која и го одзеде синот!

Васко Спасоски