20.8 C
Скопје
07:09 - 13 јуни, 2024

Ознака : јандекс

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Рускиот ИТ гигант Јандекс отвора мега канцеларија во Србија, изнајмена огромна зграда во Белград

Еспресо
Белград не се усогласи со санкциите на ЕУ против Москва. Yandex е мултинационална компанија, со седиште во Москва, која првенствено е насочена кон корисници кои...