26.8 C
Скопје
09:53 - 13 јуни, 2024

Ознака : јала брат

БалканСлајдерСцена

(Видео) Јала Брат падна од бината: Фановите шокирани на концерт во Паг

Еспресо
Популарниот рапер Јала Брат доживеа несреќа за време на настап на хрватскиот остров Паг. Имено, тој настапуваше со колегата Буба Корели, а во моментот кога...