17.8 C
Скопје
06:05 - 13 јуни, 2024

Ознака : јахри

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

Руски милијардери ги кријат своите јахти во Црна Гора?

Еспресо
Руските милијардери вложуваат големи напори да ги заштитат своите суперјахти, пишува американскиот магазин посветен на луксузниот начин на живот „Robb Report“. Поради санкциите против Русија...