Tag : излегување

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бритни Спирс за прв пат во јавноста после скандалот со синот: Пејачката критикувана поради неуредниот изглед! (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Бритни Спирс (38), која последните година дена се наоѓа во тешки животни околности, беше сликана прв пат откако нејзиниот син направи општ хаос со...