Ознака : Индира Левак

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Поранешната пејачка на „Колонија“, Индира доживеа сообраќајна несреќа (ФОТО)

Васко Спасоски
Поранешната пејачка на групата „Колонија“, Индира Левак вчера доживеала сообраќајна несреќа во Загреб, кога комбето во кое била со својот тим, удрил во автомобил од...