4.8 C
Скопје
03:39 - 4 март, 2024

Ознака : христина

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(Фото сторија) Слаткарка по професија, преслатки убавици во дворот: Христина ни ја покажа нејзината цветна „кујна“

Ј.К.Д
Христина Дунимаглоска е слаткарка по професија, а со одгледување на цвеќе активно се занимава пет години.  Дворот на Христина се протега на 80 квадратни метри,...