7.8 C
Скопје
20:49 - 20 февруари, 2024

Ознака : хостел

ЕспресоСлајдер

(Видео) Изгаснат страшен пожар во хостел во Москва: 8 мртви, заробени од решетките на прозорците

Еспресо
„Огнените јазици зафатија три соби и ходник, на вкупно 150 метри квадратни“ Најмалку осум лица загинаа во пожар што избувна во хостел јужно од Москва....