17.8 C
Скопје
14:07 - 27 февруари, 2024

Ознака : харков

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Бенд од Харков настапува во живо од засолниште: Не се откажуваме, ќе се бориме и немаме намера да се предадеме

Еспресо
Бендот „Selo i Ludy“ од Харков, вториот по големина град во Украина кој беше под силно гранатирање, споделува секојдневни настапи во живо од нивното засолниште,...