7.8 C
Скопје
21:21 - 20 февруари, 2024

Ознака : халси

СветСцена

Пејачката Халси потполно гола во новиот спот! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Американската пејачка Халси (25) ја шокираше светската публика со една сцена од новиот спот за песната „You should be sad“ во која потполно гола јава...