34.8 C
Скопје
18:52 - 22 јули, 2024

Ознака : Forest of the Weird

Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииПатувањаСлајдер

(ВИДЕО) Сте слушнале ли за „шумата на чудните“? Научниците се запрепастиле пред глетката што ја затекнале

Еспресо
При истражувањето на подводниот вулкан лоциран на длабочина од повеќе од 2 километри во Тихиот Океан во 2017 година, научниците биле воодушевени од глетката што...