Ознака : фади фаваз

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Бизарна исповед на партнерот на Џорџ Мајкл: Кога го најдов мртов, го фотографирав

Еспресо
Фризерот Фади Фаваз (46) четири години беше во врска со славниот музичар Џорџ Мајкл, односно сѐ додека славниот пејач не почина на Божиќ, на 53-годишна...