35.8 C
Скопје
19:54 - 15 јули, 2024

Ознака : „Еуфорија“

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо
Ангус Клауд, глумецот од гледаната серија „Еуфорија“,  починал од случајно предозирање, потврдија од судскиот совет, а пренесуваат американските медиуми. „Ангус Клауд почина од фатална комбинација...