9.8 C
Скопје
07:34 - 15 април, 2024

Ознака : ешли џад

СветСлајдерСценаЧудесни жени

Страшна исповед на Ешли Џад: „Три пати бев силувана, а еднаш абортирав“, ѝ олеснило кога се соочила со силувачот

Еспресо
Холивудската актерка Ешли Џад (54), призна дека три пати била силувана, no откри i уште еден шокантен факт од нејзиниот живот. Имено, таа неодамна се...