6.8 C
Скопје
06:06 - 28 февруари, 2024

Ознака : Ервин Бах

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСцена

(Фото) Кој е Ервин Бах, најголемата љубов на Тина Тарнер: Се вљубиле на прв поглед, а тој ѝ го врати животот!

Еспресо
Тина Тарнер ја пронајде вистинската љубов со сопругот Ервин Бах. „Кралицата на рокенролот“ се запозна со поранешниот музички директор една деценија откако таа побегна од...