Tag : еротска масажа

Лајфстајл

Дали еротската масажа е подобра од сексот?

Igor
Целта на обичната масажа е опуштање на мускулите, делување на некој одреден нерв и остранување на болката и напнатоста. Движењата се комбинирани. Се почнува со...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian