19.8 C
Скопје
21:45 - 14 јуни, 2024

Ознака : долче габана

СветСлајдерСцена

(Видео) Ким Кардашијан ја повторува легендарната сцена на Мерлин Монро во тизер за ревијата на Долче и Габана

Еспресо
Бизнисменката и моделка Ким Кардашијан ја повтори легендарната фотографија на актерката Мерлин Монро во тизер за модната ревија на Долче и Габана. Таа го објави...