19.8 C
Скопје
01:52 - 18 јуни, 2024

Ознака : дион ворвик

СветСлајдерСцена

Емили Ратајковски ги подгрева гласините за романсата со Пит Дејвидсон

Еспресо
Манекенката Емили Ратајковски ги подгрева гласините за врската со актерот и поранешно момче на Ким Кардашијан, Пит Дејвидсон. Американската поп-пејачка Дион Ворвик на својот личен...