11.8 C
Скопје
22:37 - 23 април, 2024

Ознака : дигитален

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Брус Вилис пак ќе го гледаме во нови филмови и реклами: актерот ги продаде правата за свој дигитален двојник кој верно го претставува

Еспресо
Актерот Брус Вилис, кој претходно најави дека се пензионира поради афазија, може да се врати на филмското платно, и и во рекламни спотови – тој...