20.8 C
Скопје
07:28 - 13 јуни, 2024

Ознака : џозеф баен

СветСлајдерСцена

(Фото) Згоден на тато: Еве каков син има Арнолд Шварценегер, „да го грабнеш и да бегаш“

Еспресо
Синот на Арнолд Шварценегер, Џозеф Баен објави фотографија на која позира без маица. Фотографијата ја сподели на социјалните мрежи и ги „спобудале“ девојките ширум светот....