17.8 C
Скопје
06:08 - 13 јуни, 2024

Ознака : џорлева

Наши ФациСлајдерСцена

Софче Џорлева го победи коронавирусот – Нејзиниот син со порака до сите кои се уште не веруваат дека тој постои!

Еспресо
Младиот пејач Огнен Здравковски уште пред неколку недели објави дека е позитивен на коронавирусот. Во неговата најнова објава на Фејсбук, тој откри дека и неговата...