15.8 C
Скопје
19:28 - 27 февруари, 2024

Ознака : дефендер

Филм и ТВ

Погледнете во какви сцени ќе учествува и што сѐ ќе може да издржи овој теренец во новиот филм за Џејмс Бонд (ВИДЕО)

Еспресо
Новото теренско возило кое ќе се појави во најновото продолжение од серијалот за тајниот агент Џејмс Бонд, Land Rover Defender, навистина изгледа „незапирливо“, како што...