9.8 C
Скопје
02:23 - 15 април, 2024

Ознака : далај лама

Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Видео) Далај Лама предизвика нова полемика овојпат со Лејди Гага: Ја допира за нога, таа му ја трга раката

Еспресо
Нови контроверзии за религиозниот лидер. По случката со детето кое го бакнува во уста и му го покажува јазикот предлагајќи му „да го цица јазикот“,...