9.8 C
Скопје
18:01 - 20 февруари, 2024

Ознака : д-р Биљана Ангелова

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдерЧудесни жени

Проф. д-р Ангелова, нов ректор на УКИМ: Потребна е многу работа за да имаме поквалитетно образование

Еспресо
Проф. д-р Биљана Ангелова од Економскиот институт е нов ректор на УКИМ. Редовни, вонредни професори, доценти и студенти – членови на универзитетски студентски собранија на...