23.8 C
Скопје
15:19 - 28 мај, 2024

Ознака : црвенковски

Ви ПрепорачувамеЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо
Вчеравечер се случи свадбата на ќерката на поранешниот претседател и премиер Бранко Црвенковски. Марија го кажа судбоносното „да“ на нејзиниот партнер, а сега сопруг, Дамјан....