27.8 C
Скопје
10:15 - 13 јуни, 2024

Ознака : цирих

СветСлајдерСцена

ШАРЛИН ОД МОНАКО РОДЕНДЕНОТ ГО СЛАВИ ВО БОЛНИЦА: Тежи 46 килограми, има проблеми со голтањето

Еспресо
Најновите гласини зборуваат за тешкотија во исхрана на принцезата од Монако, која моментно има само 46 килограми. Денес Шарлин од Монако дува 44 свеќички (родена...