37.8 C
Скопје
17:34 - 19 јули, 2024

Ознака : coldplay

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

„Coldplay“ имаат нов спот инспириран од книгата „Животинска фарма“: Орвел би бил среќен! (ВИДЕО)

Еспресо
Групата „Coldplay“ објави интригатнтен видеоспот за песната „Trouble in town“, инспириран од книгата „животинската фарма“ на писателот Џорџ Орвел, со тоа што режисерката на спотот...