19:02 - 20 април, 2024

Ознака : бричевите

Секојдневие

Домашен сапун кој ги отстранува сите влакна, заборавете на восокот и бричевите (РЕЦЕПТ)

Igor
Сигурно многу дами мака мачат со отстранувањето на влакната од телото, а овој трик ќе им помогне на многу едноставен начин да го решат овој...