14:15 - 19 април, 2024

Ознака : бреди купер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Бредли Купер веќе не е сам: ЕВЕ која ДЕВОЈКА е сега покрај него, а наскоро ќе станат маж и жена!

Еспресо
Глумицата е единствената жена која е во постојана близина на Бредли Купер.  Двајцата актери се фотографирани на прошетка низ улиците на Њујорк. Наскоро, Бредли Купер...