11.8 C
Скопје
01:13 - 15 април, 2024

Ознака : браво бенд

Наши ФациСлајдерСцена

„Браво бенд“ подготвуваат нов материјал и „пукаат“ на високо: Сале – Тропико и Браја им направија песна

Еспресо
Пред неколку дена момците од „Браво Бенд“ беа во Белград каде ја започнаа соработката со познатиот фронтмен на групата „Тропико“, Александар Цветковиќ – Сале. Имено,...