15.8 C
Скопје
11:48 - 20 април, 2024

Ознака : боб-фризура

Здрави навики

Вака треба да ја обоите косата доколку имате боб-фризура! (ФОТО)

Еспресо
Доколку сакате да ги споите најпопуларните прамени и најпопуларната должина на коса во една фризура – направете го тоа што порано. View this post on...