26.8 C
Скопје
18:58 - 14 април, 2024

Ознака : блок

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јелена Кареуша открива кои се на нејзината долга листа на блокирани: „Често гледам како се мачат…“

Еспресо
Јелена Кареуша додека ја промовира „Алфа“ открива и кој се наоѓа на нејзината листа на блокирани, а листата е предолга! Јелена Карлеуша деновиве е во...