13.8 C
Скопје
19:46 - 23 април, 2024

Ознака : благодарноста

СветСлајдерСцена

ВИДЕО: „Терминатор“ подари 500 мисирки за Денот на благодарноста

Еспресо
Познатиот актер Арнолд Шварценегер секоја година за Денот на благодарноста донира храна, И оваа година, без оглед на пандемијата, актерот подари 500 мисирки.Актерот кој се...