-0.2 C
Скопје
06:25 - 30 март, 2023

Ознака : битолски

Наши Фаци Слајдер Сцена

Битолскиот бенд сними втор сингл на хрватски јазик: Загледајте се во „Месечината“ со КОД 369

Еспресо
„Мјесечина“ е вториот сингл на македонскиот бенд CODE 369, издаден на хрватски јазик за Croatia Records. Видеото во продукција на Encore Media Production и Дејан...